Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

ženství

Dobrý den, hledám kontakt na pana Vlastimila Marka a nemohu nic naleznout.
přála bych si mu moc poděkovat, za všechny nádherné články o ženství. Mluví mi z duše, jsem stejného názoru v tom, že se vytratilo ženství. Iva

Datum
Vložil
Titulek

dobrý výstup

Den po výstupu cítíme následky namáhavého porodu. Bylo to zajímavé, hlavně jsme nevěděli, zda tam vůbec vylezeme. já v 8 měsíci, manžel a naše skoro tříletá dcera. nakonec jsme to ale zvládli a hrdě jsme stanuli na vrcholku. opravdu se to docela podobá porodu, zvlášť ten závěr byl už dost náročný - tedy alespoň pro mě, chvílemi pohoda a chvílemi velké vyčerpání. blahopřeji všem, kteří se zůčastnili ať už s bříšky (pár nás tam bylo už s pěkným pupíkem) i bez nich. příští rok se tam zase možná sejdeme s šátky s malými užlíčky kolem těla :-). horám a krásným porodům zdar.

Datum
Vložil
Titulek

Porod na Sněžce 2010

Dobrý den!
Včera jsme se s manželem zúčastnili akce Porod je jako výstup na nejvyšší horu a jsme nadšení a děkujeme! Je to skvělá myšlenka, navíc krásně "zapasovaná" do krkonošské přírody. Rodinu sice ještě nemáme, ale i tak jsme se dozvěděli spoustu zajimavých a v budoucnu užitečných věcí a navíc si užili krásný den v přírodě. Určitě máme o čem přemýšlet. Díky za to, co děláte a kéž by takových akcí bylo víc! Ať se vám daří!
Hezký den! A za rok už třeba s bříškem...:)
Eva Helešicová

Datum
Vložil
Titulek

Pochod

Taky jsme ten den byli na Sněžce, ale šli jsme z Velké Úpy. Na Sněžce jsme byli poprvé, a moc se nám to líbílo, tedy až na množství lidí, ale co se dá dělat. I my jsme vytvářeli tu obrovskou masu.
Potklai jsme několik těhulek a i my čekáme.
Byli by někde ke stažení texty, které byli na jednotlivých zastaveních.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Pochod

Malou ukázku z jednoho či dvou zastavení pravděpodobně uveřejníme v nejbližších dnech na těchto webových stránkách. Autorkou textů miminka a maminky je členka občanského sdružení Prostor pro rodinu, RNDr. Monika Ambrozková, které (také) tímto moc děkujeme. Odborné texty byly citáty lékařů, porodníků, neuronatologů, porodních asistentek a dalších. Nalézt je lze také v odborné literatuře autorů Ingeborg Standelmanové, Michela Odenta, Vlasty Jiráskové či Vlastimila Marka.
V příštím roce plánujeme vydat k těhotenské stezce malou knížku s těmito i dalšími texty.
O texty ze stezky je po výstupu největší zájem, děkujeme!!
Karolina N.

Datum
Vložil
Titulek

Díky

Díky za skvělý den, byla to opravdu oslava přirozenosti umocněná krásou, moudrostí a silou přírody a ženství.
Něco ke koukání https://medsem.rajce.idnes.cz/10.05.2009,_maj_09/#album

Datum
Vložil
Titulek

Má to smysl?

Opravdu si myslíte, že je nutné v národním parku pořádat podobné hromadné akce?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Má to smysl?

Myslím, že těch účastníků tam rozhodně nebylo tolik, aby to nějak výrazně ovlivnilo celkový počet turistů, kteří využili prodloužený víkend.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Má to smysl?

Také si myslím, že jsme nijak touto akcí nenarušili běžný víkendový chod NP, nijak jsme nezasahovali do přírody a k poslechu velmi příjemné hudby na vrcholu Sněžky se nepoužilo žádné techniky, která by narušila klid hor. Yellow Sisters zpívaly naprosto živě a krásně čistě i bez zvukařů a mikrofonů. Vše jsme uvedli do původního stavu. Šlo o klidný průběžně probíhající výstup naprosto v souladu s chodem Krkonoš. Chtěla jsem to jen uvést na pravou míru a i byť by se tu objevil jen jeden komentář spokojeného účastníka akce, pak - ano - mělo to smysl.

Datum
Vložil
Titulek

Po akci

Tak jsme zpět u ženiny babičky v HK a sledujeme zprávy na ČT1, bude to tam, tak třeba se tam uvidíme. Pár fotek z akce najdete později na adrese https://harvester.ic.cz - musím je probrat a nahrát je tam, dnes večer by tam měly být.

Záznamy: 1 - 10 ze 16

1 | 2 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

www.prostorprorodinu.cz