Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

Moc hezký!!!

Tak jsme se před chvíli vrátili z těhotenské stezky a musím uznat že to byl opravdu skoro porod :-) nožky skoro necítím. Ale akce to byla opravdu moc hezká a hrozně moc se nám líbili informace ohledně růstu miminka v bříšku. My mimčo ještě sice ještě nemáme takže nevíme zatím co náš čeká ale dle přečtených a hezky napsaných informací se už začínáme těšit. Janča 26

Datum
Vložil
Titulek

předpremiéra

Pane Dvořáku - tak to si dáte předpremiéru, maminka si to "užije" až v den D. Navíc je ten den úplněk, myslím, že to bude opravdu zajímavý den! :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: předpremiéra

Tojo, doufám, že to vše vyjde podle plánu a že tátovi ještě někdo nebude chtít přidal další závaží (krom syna :-))

Datum
Vložil
Titulek

Porod na Sněžce

Je velkou shodou okolností, že jsme si výlet na Sněžku vymysleli ve stejný termín, jako je tato akce, o které jsme se dozvěděli až dnes. V sestavě táta, syn (<3r) a máma v sedmém měsíci hodláme zdolat tuto horu. Máma pojede na lanovce, táta se synem na zádech místo těhotenské zátěže budou fuňet po těhotenské stezce. Bude to tedy více než symbolické :-) Doufáme, že nám bude pěkné počasí nakloněno.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Porod na Sněžce

Je vidět, že vše je jak má být. Těšíme se na setkání!

Datum
Vložil
Titulek

Májové porody

Díky všem organizátorům nápadité a milé akce, moc se těším. Je to pro mě takový malý dárek k narozeninám (mých dětí). Ze čtyř se mi tři narodily v rozkvetlém měsíci máji. (pro vysvětlenou ne naráz, ale před 13, 7 a 3 lety).
Přeji nám všem slunnou náladu i počasí, milá setkání a úžasnou kulturní stravu. Lenka Hřibová, Semily

Záznamy: 11 - 16 ze 16

<< 1 | 2

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

www.prostorprorodinu.cz